Prāta spēlēs – 3. vieta Latvijā! 

Tuvojoties 8. jūnijam, kad visā Latvijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas, Europe Direct Dienvidlatgale centrs sadarbībā ar Eiropas Parlamenta biroju Latvijā un Konrāda Adenauera fondu Baltijas valstīs, š.g. 29. maijā tiešsaistē rīkoja “Prāta spēles”, lai pārbaudītu Latvijas skolu jauniešu zināšanas par Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Piedaloties komandām no visas Latvijas, par Eiroparlamenta vēlēšanām zinošākās Latvijas skolas titulu, Daugavpils Zinātņu vidusskolas komanda spraigā cīņā ieguva godpilno 3.  vietu. 

Paldies zinošajām un veiklajām 11. b klases meitenēm: Darijai Ivanovai, Diānai Junelei, Jekaterinai Lavreckai un Jūlijai Sidorovai!  

Avots: https://www.facebook.com/EuropeDirectDienvidlatgale/

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

sociālo zinību un vēstures skolotāja

Indra Vaikule

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search