Projekta “Sporto visa klase” sacensības

Š.g. 6. marts Daugavpils Zinātņu vidusskolas 5. d klases skolēniem bija satraukumu pilns, jo bija jāparāda visas savas prasmes un fiziskās spējas projekta “Sporto visa klase” sacensībās.

Šajā posmā piedalījās mūsu skolas, Salas vidusskolas, Jēkabpils 3. vidusskolas, Ludzas vidusskolas un Lubānas vidusskolas 5. klašu komandas.

Katram skolēnam bija jāpiedalās vismaz vienā no piecām stafetēm un jāizpilda divi fizisko spēju vingrinājumi. Katrs skolēns atbildīgi veica savus uzdevumus un kļuva par līdzjutēju, kad startēja klases komanda. Sacensības notika ar moto “Lai viss izdodas un pāri visam DRAUDZĪBA un CIEŅA”. Saskaitot visus punktus, mūsu skolas komandai izdevās ieņemt 4. vietu no piecām.

Klases skolēniem projekta aktivitātes vēl turpinās, jo aprīļa sākumā jāiesniedz vidējie mācību sasniegumi un līdz tam jāveic kāds labais darbs. Lai izdodas sasniegt augstus rezultātus!

Paldies klases audzinātājai Jūlijai Dričei un sporta skolotājai Svetlanai Bigatei par atbalstu!

Sportojam priekam!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
sporta un veselības skolotāja
Diāna Vanaga

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search