Saules stariņš ziemas vidū: 1. b klase – janvāra pozitīvākā klase

Janvāris parasti saistās ar pelēku debesjumu, taču Daugavpils Zinātņu vidusskolas gaiteņos valdīja īpaša noskaņa. Par sākumskolas posma “Pozitīvāko klasi” janvārī kļuva 1. b klase!

Būt par pozitīvāko klasi nenozīmē tikai smaidīt fotogrāfijām. Tas ir ikdienas darbs ar sevi un cieņas izrādīšana pret citiem.

Šis panākums ir lielisks komandas darba rezultāts. Klases audzinātājas spēja radīt drošu un iedvesmojošu vidi ir bijusi pamatakmens tam, lai bērni nebaidītos kļūdīties un spētu priecāties par citu panākumiem. Tāpat arī vecāku atbalsts un mājās ieliktās vērtības ir redzamas katrā bērna rīcībā.

“Pozitīvisms nav tikai garastāvoklis, tā ir izvēle izturēties pret citiem tā, kā mēs gribētu, lai izturas pret mums,” atzīst skolas vadība, sveicot uzvarētājus.

Kā atzinību par titulu klase saņēma ceļojošo kausu un, protams, saldu pārsteigumu, kas kopīgo uzvaras garšu padarīja vēl patīkamāku.

Sveicam 1. b klases skolēnus, viņu vecākus un klases audzinātāju Ivetu Kaķeševu ar šo pelnīto atzinību! Lai šis pozitīvisma lādiņš neizsīkst arī turpmākajos mācību mēnešos!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mēs tiekamies skolā

2026. gada 5. jūnijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā virmoja atkalsatikšanās sajūtas un atmiņu stāsti – notika ikgadējais absolventu vakars, kurā piedalījās gan Zinātņu vidusskolas, gan 3.

Lasīt tālāk »

Maija Ziedonis

Š.g. 29. maijā plkst. 17.00 Jaunbūves kultūrtelpas pagalmā norisinājās koncerts “Maija Ziedonis”, kas bija veltīts Slāvu kultūras dienām. Pasākumā piedalījās dažādi mākslinieciskie kolektīvi, tostarp arī

Lasīt tālāk »
Search