Varam, mākam, spējam!

            Š.g. 11. februārī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases komanda piedalījās Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” pasākumā “Varam, mākam, spējam!”

Skolēniem bija iespēja pārbaudīt un apliecināt savas spējas un zināšanas dažādās darbnīcās. “Siržu darbnīcā” bērni ar prieku sašuva sirsniņu, ko varēs uzdāvināt saviem mīļajiem Valentīndienā. “Zinātnes darbnīcā” svarīgs bija komandas darbs un sadarbošanās spējas, lai uzbūvētu pēc iespējas augstāku torni. “Laba noskaņojuma darbnīcā” visi atcerējās Meteņdienas tradīcijas, minēja šifrētās mīklas, jautri un aktīvi “cepa pankūkas”.

Skolēni papildināja savas prasmes, saliedējās un aktīvi darbojās.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
sākumskolas skolotāja
Ieva Vitkova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mēs tiekamies skolā

2026. gada 5. jūnijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā virmoja atkalsatikšanās sajūtas un atmiņu stāsti – notika ikgadējais absolventu vakars, kurā piedalījās gan Zinātņu vidusskolas, gan 3.

Lasīt tālāk »
Search