“Skaļās lasīšanas sacensība” Daugavpilī

Jau septiņus gadus notiek Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītveicināšanas kampaņa “Nacionālā Skaļās lasīšanas sacensība”, tāpēc 2024. gada 17. maijā Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā desmit mūsu pilsētas piekto klašu skolēni piedalījās Daugavpils reģionālajā finālā par Skaļās lasīšanas čempiona titulu un ceļazīmi uz Latgales novada starpfinālu.

Šajā sacensībā piedalījās arī mūsu skolas lasīšanas čempione 5. a klases skolniece Loreta Užule. Žūrija Loretu atzina par visdrosmīgāko lasītāju, jo viņa izlozēja pirmo kārtas numuriņu. Loreta atzinās, ka bija liels uztraukums būt pirmajai dalībniecei, kuru klausās un vērtē žūrija. Toties pēc tam varēja ar interesi klausīties citus, atzīmēt, kuras grāmatas pašai gribētos izlasīt.

Sacensības dalībnieki saņēma ne tikai atzinības rakstus, bet arī japāņu rakstnieka Sosuke Nacukava grāmatu “Stāsts par kaķi, kurš izglāba grāmatas”.

Paldies Loretai par drosmi!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
latviešu valodas un literatūras skolotāja
Iveta Vasitova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search