Skolēnu pašpārvalžu “Sadarbības karnevāls”

Skolēnu pašpārvalžu saliedēšanas pasākumu cikla gaitā 2024. gada 19. janvārī tika novadīta vēl  viena aktivitāte – “Sadarbības karnevāls”. Pasākumā tikās pārstāvji no Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Daugavpils Vienības pamatskolas, J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas, Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas, Daugavpils Iespēju vidusskolas, Daugavpils Centra vidusskolas, Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolas un Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja.

Pūķa gada sākumā skolēniem tika piedāvāts radoši izpausties, veidojot maskas un iestudējot dejas, lai šajā gadā izdotos īstenot jaunus izaicinājumus un izaugsmi.

Pūķim patīk līderība, tāpēc svarīgi bija ne tikai izklaidēties, bet arī padomāt un izvirzīt sev mērķus. Mūsu skolas pašpārvalde bija priecīga iepazīstināt citus skolēnus ar savu ikdienu un izveidot viņiem patīkamu priekšstatu par Daugavpils Zinātņu vidusskolu. Bijām priecīgi uzņemt ciemiņus mūsu telpās!

Pasākums notika “Dienvidlatgales NVO atbalsta centra” un Latvijas Republikas Kultūras ministrijas noslēgtā “Līdzdarbības līguma par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Latgales reģionā” (Nr.:Nr.2.5-11-207) ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. c klases skolniece
Karolina Abarasa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search