Skolēnu pašpārvalžu “Sadarbības karnevāls”

Skolēnu pašpārvalžu saliedēšanas pasākumu cikla gaitā 2024. gada 19. janvārī tika novadīta vēl  viena aktivitāte – “Sadarbības karnevāls”. Pasākumā tikās pārstāvji no Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Daugavpils Vienības pamatskolas, J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas, Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas, Daugavpils Iespēju vidusskolas, Daugavpils Centra vidusskolas, Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolas un Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja.

Pūķa gada sākumā skolēniem tika piedāvāts radoši izpausties, veidojot maskas un iestudējot dejas, lai šajā gadā izdotos īstenot jaunus izaicinājumus un izaugsmi.

Pūķim patīk līderība, tāpēc svarīgi bija ne tikai izklaidēties, bet arī padomāt un izvirzīt sev mērķus. Mūsu skolas pašpārvalde bija priecīga iepazīstināt citus skolēnus ar savu ikdienu un izveidot viņiem patīkamu priekšstatu par Daugavpils Zinātņu vidusskolu. Bijām priecīgi uzņemt ciemiņus mūsu telpās!

Pasākums notika “Dienvidlatgales NVO atbalsta centra” un Latvijas Republikas Kultūras ministrijas noslēgtā “Līdzdarbības līguma par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Latgales reģionā” (Nr.:Nr.2.5-11-207) ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. c klases skolniece
Karolina Abarasa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search