Sporto visa 4. d klase! 

Mēs – Daugavpils Zinātņu vidusskolas 4. d klases skolēni ā€“ piedalāmies projektā “Sporto visa klase”. 

Projekts ā€œSporto visa klaseā€ Ä«steno Latvijas Olimpiskās komitejas  misiju ā€“ Olimpiskās kustÄ«bas ideālu un Latvijas sportistu augsto sasniegumu vērtÄ«bu nostiprināŔanu sabiedrÄ«bā, ieinteresējot bērnus un jaunieÅ”us nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, uzlabojot skolēnu veselÄ«bu un viņu dzÄ«ves kvalitāti.

21. marta agrā rÄ«tā mēs, 4. d klases skolēni, sēdāmies autobusā un devāmies ceļā uz Ludzas 2. vidusskolas sporta halli, kur notika sacensÄ«bas starp piecām komandām no dažādām skolām. Mums lÄ«dzi devās sporta skolotāji Svetlana Bigate un Sergejs Vasiļjevs un klases audzinātāja JÅ«lija Driče.Ā 

Diena pagāja sportiski un interesanti. Mums bija jāsacenÅ”as piecās stafetēs, lēkÅ”anā ar aukliņu un volejbola bumbas piespēlēs.

Stafetes bija ļoti neparastas ā€“ virzÄ«jām bumbiņu starp trim konusiem, pārvietojām konusus, kāpām cauri vingroÅ”anas aplim un vēl, un vēl un vēl… Jutām viens otram lÄ«dzi, atbalstÄ«jām un uzmundrinājām. Ikviens klases skolēns tika iekļauts kādas stafetes dalÄ«bnieku sastāvā, jo projekta mērÄ·is ir iesaistÄ«t ikvienu, neatkarÄ«gi no ikdienas vērtējumiem un sasniegumiem sporta stundās. 

StafeÅ”u sacensÄ«bās mums izdevās iegÅ«t 5. vietu, ar ko esam apmierināti, jo pirmo reizi izjutām, ko nozÄ«mē komandas gars. Turpmāk mums izdosies labāk!

Projekta “Sporto visa klase” kopvērtējumā tiek vērtēti rezultāti četrās kategorijās ā€“ sekmes, stafetes, VFS vingrinājumi un labais darbs.

Paldies sporta skolotājai Svetlanai Bigatei par sagatavoŔanu un sporta skolotājam Sergejam Vasiļjevam par atbalstu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
4. d klases skolēni un
klases audzinātāja
Jūlija Driče

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Search