Turpinās skolēnu pašpārvalžu saliedēšanās pasākumu cikls

   Š.g. 19. janvārī Daugavpils Zinātņu vidusskolā notiks pilsētas vispārizglītojošo skolu pašpārvalžu saliedēšanās pasākums “Sadarbības karnevāls”. Pasākumā tiksies skolu pašpārvalžu pārstāvji no Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Daugavpils Vienības pamatskolas, J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas, Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas, Daugavpils Iespēju vidusskolas, Daugavpils Centra vidusskolas, Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolas un Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolas-liceja.

Pasākums “Sadarbības karnevāls” ir kopīgas idejas turpinājums, kas noritēs mācību gada laikā visās dalībskolās. Skolēniem būs iespēja ciešāk iepazīties ar citu skolu pašpārvalžu jauniešiem, izvirzīt jaunus mērķus jaunajam gadam, kopā darboties masku darbnīcās, izkustēties, iepazīties ar Daugavpils Zinātņu vidusskolu un ieskatīties tās pašpārvaldes ikdienā. Sola, ka jaunais Pūķa gads būs labvēlīgs pārmaiņu, izaugsmes un progresa laiks, jo pūķa enerģija iedvesmos iztēli, līderību un jaunas idejas.

Pasākums notiek “Dienvidlatgales NVO atbalsta centra” un Latvijas Republikas Kultūras ministrija noslēgtā “Līdzdarbības līguma par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Latgales reģionā” (Nr.: Nr.2.5-11-207) ietvaros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search