Tuvojas Eiropas Zinātnieku nakts

2023. gada 29. septembrÄ« no plkst. 17.00 lÄ«dz plkst. 21.00 Daugavpils Universitātē Parādes ielā 1 un Parādes ielā 1a norisināsies Eiropas Zinātnieku nakts pasākumi.

Eiropas Zinātnieku nakts ir Eiropas Komisijas iniciēts pasākums, kas notiek katru gadu septembra pēdējā piektdienā, saistoŔā veidā skaidrojot zinātnes sasniegumus un ļaujot ikvienam interesentam ielÅ«koties zinātnisko laboratoriju darba noslēpumos.

Å o pasākumu organizē visās Eiropas SavienÄ«bas valstÄ«s, lai popularizētu pētniecÄ«bas un inovāciju aktivitātes, veicinātu izpratni par zinātnieku darbu un tā ietekmi  uz mÅ«su ikdienas dzÄ«vi, kā arÄ« rosinātu jaunieÅ”us izvēlēties zinātnieka karjeru.

Å ajā gadā Daugavpils Universitāte piedāvā ļoti plaÅ”u aktivitāŔu klāstu. Apmeklētājiem bÅ«s iespēja iepazÄ«t visas Daugavpils Universitātē pārstāvētās zinātņu nozares.

Eiropas Zinātnieku nakts programma Daugavpils Universitātē https://du.lv/wp-content/uploads/2023/09/DU_ZN_programma_2023_last.pdf

Ievērojot Vispārējo datu aizsardzÄ«bas regulu, informējam, ka Eiropas Zinātnieku nakts pasākumā notiek fotografÄ“Å”ana un filmÄ“Å”ana. IegÅ«tie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzÄ«bām pasākuma organizatoru interneta vietnēs, sociālo mediju kontos u.c. Apmeklējot Eiropas Zinātnieku nakts pasākumu, jÅ«s piekrÄ«tat foto un video uzņemÅ”anai pasākuma laikā un publiskai izvietoÅ”anai publicitātes nolÅ«kos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Search