Tuvojas Eiropas Zinātnieku nakts

2023. gada 29. septembrÄ« no plkst. 17.00 lÄ«dz plkst. 21.00 Daugavpils Universitātē Parādes ielā 1 un Parādes ielā 1a norisināsies Eiropas Zinātnieku nakts pasākumi.

Eiropas Zinātnieku nakts ir Eiropas Komisijas iniciēts pasākums, kas notiek katru gadu septembra pēdējā piektdienā, saistošā veidā skaidrojot zinātnes sasniegumus un ļaujot ikvienam interesentam ielÅ«koties zinātnisko laboratoriju darba noslēpumos.

Å o pasākumu organizē visās Eiropas SavienÄ«bas valstÄ«s, lai popularizētu pētniecÄ«bas un inovāciju aktivitātes, veicinātu izpratni par zinātnieku darbu un tā ietekmi  uz mÅ«su ikdienas dzÄ«vi, kā arÄ« rosinātu jaunieÅ¡us izvēlēties zinātnieka karjeru.

Å ajā gadā Daugavpils Universitāte piedāvā ļoti plaÅ¡u aktivitāšu klāstu. Apmeklētājiem bÅ«s iespēja iepazÄ«t visas Daugavpils Universitātē pārstāvētās zinātņu nozares.

Eiropas Zinātnieku nakts programma Daugavpils Universitātē https://du.lv/wp-content/uploads/2023/09/DU_ZN_programma_2023_last.pdf

Ievērojot Vispārējo datu aizsardzības regulu, informējam, ka Eiropas Zinātnieku nakts pasākumā notiek fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām pasākuma organizatoru interneta vietnēs, sociālo mediju kontos u.c. Apmeklējot Eiropas Zinātnieku nakts pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai publicitātes nolūkos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search