Vai tiešām zvēri izraka Daugavu?

Š.g. 7. novembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 9. grupas bērni kopā ar grupas skolotāju un skolotājas palīdzi devās mācību ekskursijā “Daugava visos gadalaikos”, izstaigājot Bruģu ielas promenādi gar Daugavu projekta “Mana dažādā – vienīgā Latvija” ietvaros.

Gatavojoties mācību ekskursijai, bērni iepazinās ar latviešu tautas pasaku “Zvēri rok upi”. Grupā bērni izveidoja zīmējumu izstādi, izpētīja katru dzīvnieku, kurš piedalījās Daugavas rakšanā.

Bērniem bija iespēja apskatīt Daugavas krastus, ļaujot izbaudīt pilsētas upi, kultūru un skaisto dabu.

Bruģu ielas promenāde ir vizuāli pievilcīga, jo veco grafiti zīmējumu vietā uz garās betona sienas ir izveidoti zīmējumi ar Gajoka rajona vēsturisko motīvu skatiem.

Laiks pagāja ļoti ātri, jo pasākums bija interesants un izglītojošs. Bērni ieguva ne tikai noderīgu informāciju, bet arī labu noskaņojumu, kas veido pozitīvo iespaidu par Latvijas lielāko upi Daugavu.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas izglītības skolotāja
Eļmira Aksjuta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Cits Bazārs Rīgā

  Š.g. 2. decembrī septiņas Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas gan no pamatskolas, gan vidusskolas posma piedalījās savu darinājumu tirdziņā “CITS BAZĀRS

Lasīt tālāk »

Vēsturei pa pēdām 

Š.g. 29. novembrī 10. b un 10. c klases skolēni ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kur apskatīja bagāto ekspozīciju un

Lasīt tālāk »
Search