Vai tiešām zvēri izraka Daugavu?

Š.g. 7. novembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 9. grupas bērni kopā ar grupas skolotāju un skolotājas palīdzi devās mācību ekskursijā “Daugava visos gadalaikos”, izstaigājot Bruģu ielas promenādi gar Daugavu projekta “Mana dažādā – vienīgā Latvija” ietvaros.

Gatavojoties mācību ekskursijai, bērni iepazinās ar latviešu tautas pasaku “Zvēri rok upi”. Grupā bērni izveidoja zīmējumu izstādi, izpētīja katru dzīvnieku, kurš piedalījās Daugavas rakšanā.

Bērniem bija iespēja apskatīt Daugavas krastus, ļaujot izbaudīt pilsētas upi, kultūru un skaisto dabu.

Bruģu ielas promenāde ir vizuāli pievilcīga, jo veco grafiti zīmējumu vietā uz garās betona sienas ir izveidoti zīmējumi ar Gajoka rajona vēsturisko motīvu skatiem.

Laiks pagāja ļoti ātri, jo pasākums bija interesants un izglītojošs. Bērni ieguva ne tikai noderīgu informāciju, bet arī labu noskaņojumu, kas veido pozitīvo iespaidu par Latvijas lielāko upi Daugavu.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas izglītības skolotāja
Eļmira Aksjuta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search