Vārām putru, ēdam putru!

Sagaidot Starptautisko putras dienu, ko visā pasaulē atzīmē 10. oktobrī, Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 1., 7., 8., 10., 11. un 12. grupas skolotājas kopā ar bērniem izdomāja jautras aktivitātes, kas motivēs arī turpmāk ievērot veselīgu un sabalansētu uzturu.

12. grupas audzēkņiem bija uzdots neliels mājas darbs: nofilmēt īsu video par savas mīļākās putras gatavošanu. Nodarbības laikā bērni varēja kopīgi noskatīties savu un savu draugu filmētos video, apspriest un dalīties pieredzē.

7. grupas audzēkņi apciemoja virtuvi, un paši varēja iejusties pavāru lomā. Tā visas dienas garumā gan mazajiem, gan lielajiem bērniem bija aizraujošas un interesantas aktivitātes. Bērni izzināja putras labās īpašības, iepazina putru daudzveidību, pagatavoja savu īpašo putru un veidoja radošos darbus. 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas 12. grupas skolotāja
Tatjana Ivanova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search