Vārām putru, ēdam putru!

Sagaidot Starptautisko putras dienu, ko visā pasaulē atzīmē 10. oktobrī, Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 1., 7., 8., 10., 11. un 12. grupas skolotājas kopā ar bērniem izdomāja jautras aktivitātes, kas motivēs arī turpmāk ievērot veselīgu un sabalansētu uzturu.

12. grupas audzēkņiem bija uzdots neliels mājas darbs: nofilmēt īsu video par savas mīļākās putras gatavošanu. Nodarbības laikā bērni varēja kopīgi noskatīties savu un savu draugu filmētos video, apspriest un dalīties pieredzē.

7. grupas audzēkņi apciemoja virtuvi, un paši varēja iejusties pavāru lomā. Tā visas dienas garumā gan mazajiem, gan lielajiem bērniem bija aizraujošas un interesantas aktivitātes. Bērni izzināja putras labās īpašības, iepazina putru daudzveidību, pagatavoja savu īpašo putru un veidoja radošos darbus. 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas 12. grupas skolotāja
Tatjana Ivanova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search