Velosipēda apliecība iegūta savā skolā

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) 2018./2019. mācību gadā uzsāka izglītības projektu velosipēdu vadītājiem “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”. Projekta mērķis – velosipēda vadītāja apliecība katram bērnam velobraucējam. Lai to panāktu, CSDD piedāvāja organizēt velosipēdistu apmācību un eksāmena kārtošanu savā skolā ar skolas pedagoga vadības palīdzību.

CSDD ir izstrādājusi modernu un kvalitatīvu mācību līdzekli radošam darbam velosipēdistu satiksmes drošības izglītības nodrošināšanai, kas ir labs palīgs skolotājam.

Daugavpils Zinātņu vidusskolā projektu realizēja skolotājas Diāna Vanaga un Jūlija Driče, un iespēju iegūt velosipēda vadītāja apliecību savā skolā izmantoja vairāk nekā septiņdesmit 5.-7. klašu skolēnu. Noslēdzoties projektam, šie skolēni ir apguvuši ceļu satiksmes noteikumus riteņbraucējiem, veiksmīgi nokārtojuši eksāmenu un ieguvuši velosipēda vadītāja apliecības.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
skolotājas
Diāna Vanaga,
Jūlija Driče

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search