Velosipēda apliecība iegūta savā skolā

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) 2018./2019. mācību gadā uzsāka izglītības projektu velosipēdu vadītājiem “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”. Projekta mērķis – velosipēda vadītāja apliecība katram bērnam velobraucējam. Lai to panāktu, CSDD piedāvāja organizēt velosipēdistu apmācību un eksāmena kārtošanu savā skolā ar skolas pedagoga vadības palīdzību.

CSDD ir izstrādājusi modernu un kvalitatīvu mācību līdzekli radošam darbam velosipēdistu satiksmes drošības izglītības nodrošināšanai, kas ir labs palīgs skolotājam.

Daugavpils Zinātņu vidusskolā projektu realizēja skolotājas Diāna Vanaga un Jūlija Driče, un iespēju iegūt velosipēda vadītāja apliecību savā skolā izmantoja vairāk nekā septiņdesmit 5.-7. klašu skolēnu. Noslēdzoties projektam, šie skolēni ir apguvuši ceļu satiksmes noteikumus riteņbraucējiem, veiksmīgi nokārtojuši eksāmenu un ieguvuši velosipēda vadītāja apliecības.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
skolotājas
Diāna Vanaga,
Jūlija Driče

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search