Vēsturiskās Daugavpils skrošu rūpnīcas apmeklējums

Š.g. 10. oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. c klases skolēni kopā ar klases audzinātājiem Alīnu Piscovu un Aleksandru Pitkeviču devās ekskursijā uz Daugavpils skrošu rūpnīcu. Šis pasākums notika ar kultūrizglītības programmas „Latvijas skolas soma” atbalstu.

Skolēni labprāt dalījās ar labajiem iespaidiem pēc ekskursijas.

„Man ļoti patika šī ekskursija. Tā bija interesanta un enerģiska, kā arī radīja manī interesi par sporta šaušanu un medībām.” (Domeniks Čerņijenko)

„Ekskursija  man likās ļoti aizraujoša un pamācoša. Uzzināju par skrošu rūpnīcas vēsturi – kur, kad un kas nolēma to būvēt, par ložu gatavošanas procesu un izmantošanu dažādās jomās. Apskatīju visu industriālajai ražošanai nepieciešamo aprīkojumu un noslēgumā varēju pati izmēģināt šaušanu, kas man bija jauna pieredze. Noteikti kādreiz tur atgriezīšos!”  (Polina Panteviča)

„Man patika ļoti pozitīvais gids ar izcilu dikciju, humora izjūtu un patīkamu balsi. Pateicoties viņam, ekskursija izdevās interesantāka un jautrāka. Visvairāk man patika šaut no ieroča, bija ļoti aizraujoši, jo tāda iespēja negadās bieži.” (Jūlija Jermolajeva)

Paldies par iespēju apmeklēt Daugavpils skrošu rūpnīcu un apzināties tās vēsturisko nozīmi!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. c klases skolēni

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search