Dodamies ciemos pie zoodārza iemītniekiem ar dāvanām

Š.g. 5. oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas audzēkņiem bija iespēja apmeklēt Latgales zoodārzu.

Gatavojoties mācību ekskursijai, bērni kopā ar vecākiem piedalījās labdarības akcijā “Saldā kukurūza”, kuras laikā savāca cienastu (augļus un dārzeņus) zoodārza iemītniekiem.

Ekskursijas gaitā bērni kopā ar Saldo Kukurūzu apskatīja Latgales zoodārza nelielo tropu oāzi, kurā mīt dažādi eksotiskie un vietējie dzīvnieki. Mākslīgi radītos džungļos dzīvo pērtiķi, iguānas, hameleoni, bruņurupuči, kaimani, peld, ložņā, rāpo, lido un lēkā daudzi citi iemītnieki. Mazie zoodārza apmeklētāji daudz uzzināja par iemītnieku dzīves vidi, dzīves ciklu un raksturīgām īpatnībām.

Bērni varēja paglaudīt trušus, paspēlēties ar jūras cūciņām.

Laiks pagāja ļoti ātri, jo pasākums bija aizraujošs un izglītojošs. Ekskursijas beigās audzēkņi uzdāvināja zoodārzam lielu aploksni ar saviem zīmējumiem.

Bērni  labā noskaņojumā atgriezās bērnudārzā, kur turpināja dalīties ar saviem ekskursijas iespaidiem.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas izglītības skolotāja
Eļmira Aksjuta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search