Dodamies ciemos pie zoodārza iemītniekiem ar dāvanām

Š.g. 5. oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas audzēkņiem bija iespēja apmeklēt Latgales zoodārzu.

Gatavojoties mācību ekskursijai, bērni kopā ar vecākiem piedalījās labdarības akcijā “Saldā kukurūza”, kuras laikā savāca cienastu (augļus un dārzeņus) zoodārza iemītniekiem.

Ekskursijas gaitā bērni kopā ar Saldo Kukurūzu apskatīja Latgales zoodārza nelielo tropu oāzi, kurā mīt dažādi eksotiskie un vietējie dzīvnieki. Mākslīgi radītos džungļos dzīvo pērtiķi, iguānas, hameleoni, bruņurupuči, kaimani, peld, ložņā, rāpo, lido un lēkā daudzi citi iemītnieki. Mazie zoodārza apmeklētāji daudz uzzināja par iemītnieku dzīves vidi, dzīves ciklu un raksturīgām īpatnībām.

Bērni varēja paglaudīt trušus, paspēlēties ar jūras cūciņām.

Laiks pagāja ļoti ātri, jo pasākums bija aizraujošs un izglītojošs. Ekskursijas beigās audzēkņi uzdāvināja zoodārzam lielu aploksni ar saviem zīmējumiem.

Bērni  labā noskaņojumā atgriezās bērnudārzā, kur turpināja dalīties ar saviem ekskursijas iespaidiem.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas izglītības skolotāja
Eļmira Aksjuta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search