Zināmi ķīmijas valsts 65. olimpiādes II posma rezultāti

Ķīmijas valsts 65. olimpiādes 9.-12. klašu skolēniem II posms pārraudzītā tiešsaistes režīmā notika 2024. gada 11. janvārī. Priecājamies par Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu lieliskajiem sasniegumiem olimpiādes novada posmā!

Atzinību saņēma Alina Ivanova (9. f klase), Darja Adahovska (10. a klase), Jegors Šalkovskis (11. b klase) un Anastasija Žemčugova (12. b klase), 3. vietu ieguva Andre Sakajevs (9. a klase), Mihails Puhovs (10. b klase) un Marija Tevjašova (11. b klase). Izcilas zināšanas uzrādīja un visaugstāko, 1. vietu ieguva trīs mūsu skolēni – Daniels Mēters (10. a klase), Daniils Lermans (10. b klase) un Anastasija Vasiļjeva (11. b klase), kuri uzaicināti uz ķīmijas olimpiādes valsts posmu. Vēlēsim viņiem panākumus un lai izdodas apliecināt izcilas ķīmijas zināšanas!

Pateicamies ķīmijas skolotājiem Oksanai Dimitrijevai, Jurijam Kuklim un Jānim Kārkliņam par savu audzēkņu gatavošanu olimpiādei!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search