Zināmi ķīmijas valsts 65. olimpiādes II posma rezultāti

Ķīmijas valsts 65. olimpiādes 9.-12. klašu skolēniem II posms pārraudzītā tiešsaistes režīmā notika 2024. gada 11. janvārī. Priecājamies par Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu lieliskajiem sasniegumiem olimpiādes novada posmā!

Atzinību saņēma Alina Ivanova (9. f klase), Darja Adahovska (10. a klase), Jegors Šalkovskis (11. b klase) un Anastasija Žemčugova (12. b klase), 3. vietu ieguva Andre Sakajevs (9. a klase), Mihails Puhovs (10. b klase) un Marija Tevjašova (11. b klase). Izcilas zināšanas uzrādīja un visaugstāko, 1. vietu ieguva trīs mūsu skolēni – Daniels Mēters (10. a klase), Daniils Lermans (10. b klase) un Anastasija Vasiļjeva (11. b klase), kuri uzaicināti uz ķīmijas olimpiādes valsts posmu. Vēlēsim viņiem panākumus un lai izdodas apliecināt izcilas ķīmijas zināšanas!

Pateicamies ķīmijas skolotājiem Oksanai Dimitrijevai, Jurijam Kuklim un Jānim Kārkliņam par savu audzēkņu gatavošanu olimpiādei!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search