Zināšanas par Latviju – izcilas arī angļu valodā

Patriotiskās nedēļas laikā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 9. a, c un e klases skolēni pildīja dažādus ar Latvijas vēsturi, kultūru, tradīcijām un simboliem saistītus uzdevumus. Skolēniem bija iespēja pierādīt, ka arī angliski viņi var skaisti stāstīt un diskutēt par dzimto zemi.  

     Stundas sākumā skolēni klausījās “Prāta vētras” dziesmu “Welcome to My Country”, kuru daudzi Latvijas iedzīvotāji uzskata par neoficiālu Latvijas himnu. Klausīšanas laikā skolēni ne tikai baudīja brīnišķīgu melodiju, bet arī pildīja uzdevumu.

      Pēc “iesildīšanas” uzdevuma skolēni piedalījās Kahoot viktorīnā, kur viņiem vajadzēja atbildēt uz 29 jautājumiem par dzimteni. Apbrīnojumus rezultātus parādīja Jana Teļežņikova (9. c klase), Vladislavs Ļubarskis (9. e klase) un Margarita Beļakova (9. a klase). Šie skolēni ieguva pirmās vietas savās klasēs. Visa skola un it īpaši latviešu un angļu valodas skolotāji var lepoties ar tik zinošiem pusaudžiem!

     Pēc viktorīnas skolēni nostiprināja savas zināšanas, minot krustvārdu mīklu par Latviju. Stundas nobeigumā visi atklāja savu radošumu, rakstot akrostihu par Latviju. Skolēnu darbi pierādīja, ka Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni ir īstie savas valsts patrioti.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
angļu valodas skolotāja
Veronika Verboviča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 37 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6.-12. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba vietām dzimtajā

Lasīt tālāk »

Skaista runa – augsts novērtējums

Š.g. 17. aprīlī Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, notika skolēnu skatuves runas konkursa Latgales un Sēlijas kultūrvēsturiskajos novados II kārta. Uz konkursu Rēzeknē kopā

Lasīt tālāk »
Search