“Ar Eiropays tvierīni Latgolā” – “Eiropa jaunietim” un “Prāta spēles”

Š.g. 4.novembrī 11.b un 12.b klases skolēni piedalījās pasākumā “Ar Eiropys tvierīni Latgolā”, kur bija iespēja iepazīties ar jauniešu iespējām Eiropā un piedalīties “Prāta spēlēs”. Pasākumā piedalījās 45 komandas no Latgales. Pasākuma laikā tika detalizēti stāstīts par tādiem projektiem kā “Erasmus+”, “DiscoverEU”, “ACIS VAĻĀ”, “Jauniešu apmaiņa”, Eiropas Solidaritātes korpuss u.c. Tāpat bija iespēja piedalīties spēlē “kahoot” par Eiropas Savienību un saņemt lietderīgas dāvanas.

11.klases skolēniem izdevās intervēt Dienvidlatgales NVO centra koordinatoru Oskaru Zuģicku, uzzinot viņa skatījumu uz daudziem interesējošiem jautājumiem par Eiropas Savienību.

Pasākuma noslēgumā skolēni piedalījās “Prāta spēlēs”, kuru laikā uzzināja daudz interesantu faktu par Latviju. 12.klases komandas dalībnieks ieguva 19.vietu 45 skolēnu konkurencē un balvā ārējo akumulatoru, bet 11.klases skolēnu komanda ieguva augsto 5.vietu. Apsveicam mūsu skolas pārstāvjus ar veiksmīgo dalību pasākumā “Ar Eiropys tvierīni Latgolā”!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. un 12.klases skolēni un
uzņēmējdarbības skolotājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Dodamies uz Jēkabpili!

            Š.g. 16. maijā  2. d klases skolēni devās ekskursijā uz Jēkabpili. Savu ceļojumu no šodienas pagātnē sākām ar Krustpils viduslaiku pils apmeklējumu.            Gide ļoti

Lasīt tālāk »

Paldies māmiņām sakām arī angliski

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs aicināja Daugavpils pilsētas skolēnus, bērnus, jauniešus un ģimenes piedalīties Mātes dienai veltītajā radošo darbu konkursā “Paldies Tev, māmiņ! (angl.-

Lasīt tālāk »