Mūsu skolēnu panākumi latviešu valodas olimpiādes novada posmā

Š.g. 1.novembrī Daugavpilī notika Latviešu valodas (skolām, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu) 39.olimpiādes 7.-8.klašu skolēniem novada posms, kurā Daugavpils Zinātņu vidusskolu pārstāvēja 12 skolēni: seši no 7.klasēm (skolotāja Nora Kokiņa) un seši no 8.klasēm (skolotāja Marina Fekļistova).

Varam lepoties ar godalgotiem sasniegumiem olimpiādes II posmā. Atzinības ir ieguvuši divi skolēni – Vladislavs Arsoba (7.a klase) un Marta Gladiševa (8.b klase),  godpilno 2.vietu ir izcīnījuši trīs mūsu skolas pārstāvji – Damirs Grigorjevs (7.a klase), Daniels Dortiņš (7.c klase) un Andrejs Belouss (8.f klase), bet visaugstākais sasniegums – 1.vieta – ir Katrīnai Pilacei (8.f klase)! Priecājamies par mūsu skolēnu zināšanām un prasmi tās demonstrēt olimpiādē! Milzīgs paldies skolotājām Norai Kokiņai un Marinai Fekļistovai par ieguldīto darbu, gatavojot skolēnus olimpiādei!

Vēlam skolēniem gūt arvien dziļākas zināšanas un panākumus arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search