Arbūzi iestādes dārzā pagaidām neaug, bet garšīgu zemenīti savā dārza mēs atradām!

Gaidot Ražas svētkus un Miķeļus, š.g. 20. septembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 9. grupas audzēkņi ar pirmsskolas izglītības skolotāju Eļmiru Aksjutu un skolotājas palīdzi Jekaterinu Fiļipovu devās dārzeņu pasaules izzināšanā.

Bērni pastaigājās iestādes sakņu dārzā, pētīja, kā aug dārzeņi, vāca ražu.

Grupā notika dārzeņu un augļu atpazīšana pēc taustes, garšas, kā arī citas interesantas un radošas aktivitātes. Skolotāja un skolotājas palīdze izstāstīja audzēkņiem savu pieredzi dārzeņu un augļu audzēšanā un pacienāja ar pašaudzētiem arbūziem.

Aizraujošo izzināšanu visi nostiprināja ar veselīgu našķu degustēšanu, pēc kā audzēkņi teica, ka pašaudzētie arbūzi ir garšīgāki nekā veikalā pirktie.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas izglītības skolotāja
Eļmira Aksjuta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search