Atpūtas un sporta diena pie Daugavas

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. c klases skolēni kopā ar klases audzinātājiem Alīnu Piscovu un Aleksandru Pitkeviču devās pārgājienā uz Daugavas krastu.

No rīta visi sapulcējāmies pie skolas un tad devāmies ceļā. Kad ieradāmies piknika vietā, mūs sagaidīja saulains laiks un viegls vējš. Vasarīgie laikapstākļi padarīja šo dienu vēl labāku. Mēs patstāvīgi ierīkojām sev piknika vietu, uzklājām galdu un izcepām šašlikus. Gaisotne bija patiesi mājīga un draudzīga.

Pēc maltÄ«tes mēs  spēlējām volejbolu un galda spēles, kā arÄ« baudÄ«jām Daugavas skatus, apspriedām vasaras plānus un fotografējāmies. Å is brauciens atstāja siltas atmiņas mÅ«su sirdÄ«s, bija patÄ«kami pavadÄ«t pēdējo mācÄ«bu dienu neformālā vidē.

Esam pateicīgi mūsu skolotājiem un klasesbiedriem par šo brīnišķīgo dienu un ceram, ka šādi pasākumi kļūs par mūsu klases tradīciju. Šī diena upes krastā kļuva par vienu no spilgtākajiem mācību gada notikumiem, kā arī par izcilu vasaras sākuma simbolu.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. c klases skolniece
Iveta Joņeva-Ivanova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search