CSDD jauno velosipēdistu sacensības

Š.g. 31. maijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē satikās 196 labākie jaunie satiksmes dalībnieki no visas Latvijas. To skaitā bija arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 5. d klases skolnieks Roberts Rogoļevs, kuram veiksmīgi izdevās pārvarēt pirmo kārtu, nonākt 2. kārtā un kļūt par Latvijas finālistu “Velo satiksmes forumā”.

Sacensību laikā visiem dalībniekiem bija jādemonstrē savas teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes drošību, jāsniedz pirmā medicīniskā palīdzība, jāpārzina velosipēda uzbūve, kā arī jāveic praktiskā braukšana. Pēc karstas un aizraujošas sacensību dienas tika noskaidroti uzvarētāji trijās vecuma grupās, kā arī Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku izlases kandidāti. Visiem sacensību dalībniekiem bija iespēja apmeklēt Rīgas Moto muzeju.

Mēs lepojamies, ka mūsu skolnieks tika Latvijas finālā! Neskatoties uz to, ka mūsu jaunajam sportistam neizdevās kļūt par Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku izlases kandidātu, tika iegūta liela pieredze un daudz jaunu zināšanu, lai nākamajā gadā ar jauniem spēkiem cīnītos par vietu Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku izlasē.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
sporta un veselības skolotāja
Diāna Vanaga

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search