Bioloģijas valsts 45.olimpiādes pilsētas posma rezultāti

Š.g. 30.novembrī notika bioloģijas valsts 45.olimpiādes pilsētas posms, kurā piedalījās arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 9.-12.klašu skolēni.

Esam gandarīti, ka 10 no viņiem ir ieguvuši godalgotas vietas.

Visaugstāko – 1.vietu ieguva Žanis Bogdāns (9.b klase), kurš tika uzaicināts uz olimpiādes valsts posmu (skolotājs Sergejs Zabarovskis).

2.vietu ieguva Anastasija Vasiļjeva, Samanta Dovgane (10.b klase), Karīna Komrakova (11.b klase) un Jekaterīna Ivanova (12.a klase), savukārt 3.vietu – Diāna Grizāne (11.b klase) (skolotāja Žanneta Bogdanoviča).

Atzinība  piešķirta Milanai Kacarei (9.b klase) (skolotājs Sergejs Zabarovskis), Kristīnai Ražukovai, Evitai Teivānei (12.a klase) un Darjai Koļesņičenko (12.b klase) (skolotāja Žanneta Bogdanoviča).

Paldies skolēniem par teicamajām zināšanām un gūtajām vietām! Pateicamies skolotājiem par audzēkņu gatavošanā olimpiādei ieguldīto darbu! Novēlam Žanim Bogdānam tikpat veiksmīgu dalību arī bioloģijas olimpiādes valsts posmā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
bioloģijas skolotāja
Žanneta Bogdanoviča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Esam kopā!

Š.g. 30. maijā notika Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a klases skolēnu un viņu vecāku kopīgais pasākums “Esam kopā!” Skolēni bija sagatavojuši nelielu radošu programmu, lai

Lasīt tālāk »

Ekskursija uz Jēkabpili

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Marinu Borisovu devās ekskursijā uz Jēkabpili. No rīta laiks

Lasīt tālāk »