Ceļojums uz Igauniju

       No Ŕī gada 2. lÄ«dz 3.maijam Daugavpils Zinātņu vidusskolas 10. b un 10. c klases skolēni devās mācÄ«bu ekskursijā uz Tallinu un Tartu, lai papildinātu vēstures zināŔanas par Baltijas valstÄ«m, kā arÄ« izmantotu mācÄ«bu stundās iegÅ«tās zināŔanas un paplaÅ”inātu savu redzesloku. 

        Pirmajā dienā skolēni apmeklēja Keila-Joa Å«denskritumu un parku, kur guva iespaidus par Igaunijas dabu. Pēcpusdienā skolēniem gida pavadÄ«bā bija iespēja iepazÄ«t Tallinas vēsturisko vecpilsētu. Gids divu stundu garumā stāstÄ«ja par pilsētas dibināŔanu, vēsturiskiem notikumiem, kuri saistÄ«ti gan ar Igauniju, gan ar Latviju. Vakara pusē skolēni iepazina igauņu kultÅ«ru un ēdienus.

      Otrajā dienā pēc brokastÄ«m devāmies uz Tartu ā€“ zinātnes centru AHHAA, kura galvenais uzdevums ir iepazÄ«stināt ar zinātni un iedroÅ”ināt to atklāt ar prieku. Skolēni izmēģināja dažāda veida aktivitātes ā€“ velosipēdu uz virves, spoguļu zāles, uzzināja, kā dzÄ«vo skudra pÅ«znÄ«, kā izskatās cilvēku orgāni u.c.

     Neskatoties uz garo ceļu, skolēni bija apmierināti ar redzēto un gatavojas nākamā gada aktivitātēm.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
10. c klases audzinātājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ä¢imenes sporta diena

KustÄ«gs cilvēks ir laimÄ«gs cilvēks, un veselÄ«gs sports ir nepiecieÅ”ams ikvienam.Å . g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika ā€œÄ¢imenes sporta dienaā€ 6. klasēm. Neskatoties uz

LasÄ«t tālāk Ā»

Ģimenes svētkus svinam kopā

Å . g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās Ä«paÅ”s pasākums, kas tika veltÄ«ts Ä£imenes svētkiem. Å o sirsnÄ«go notikumu organizēja 3. klaÅ”u skolēni un viņu skolotājas

LasÄ«t tālāk Ā»
Search