“CITS BAZĀRS” Daugavpilī

    Š.g. 10. februārī 14 Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas piedalījās pasākumā “CITS BAZĀRS” Daugavpilī.

    Pasākuma laikā pircējiem plašā klāstā bija pieejami skolēnu izstrādāti skaistumkopšanas, interjera, tehnoloģiju produkti, kā arī rotaļlietas, bižutērija, tekstila un pārtikas preces. Līdzās estētiskām un sadzīvē noderīgām precēm bija iegādājamas arī skolēnu veidotas pavisam unikālas un funkcionālas lietas. Pircējiem bija iespēja iegādāties preces klātienē tirdzniecības centrā vai arī, izmantojot savas viedierīces, ienākt vietnē https://jalatvia.lv/katalogs  izvietotajos skolēnu veidotos e-veikalos un izvēlēties un pasūtīt preci ar piegādi uz mājām.

       Skolēni ne tikai tirgojās “Citā Bazārā”, bet arī tika vērtēti septiņās nominācijās pamatskolā un vidusskolā, kurās labākos noteica pieredzējuši profesionāļi no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes. Apbalvošana noritēja trīs daļās – pamatskolas kategorijā, vidusskolas kategorijā un simpātiju balvu pasniegšana.

    Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni ieguva četras nominācijas. Pamatskolas grupā nominācija “SMU biznesa potenciāls” tika 8. a klases skolniekiem – Artjomam Kleimjonovam un Dainim Verbickim, kuru uzņēmums “Burvju mirkļu  ķērāji“ bija labākais šajā kategorijā, izstrādājot lietas no koka. Vidusskolas grupā trīs nominācijas ieguva divi skolēnu veidoti mācību uzņēmumi. Nominācijās “Tehnoloģiskās inovācijas prece vai pakalpojums” un “Labākā SMU pārdošanas komanda” ieguva 12. a klases skolnieki Iļja Doroščonoks, Antons Pizāns, Maksims  Šelkovskis un Stivens Dovgans, kuru uzņēmums “EDUMATH” žūriju pārliecināja, ka viņu pakalpojums ir kaut kas jauns un inovatīvs. Nomināciju “Uz zināšanām balstīta SMU prece vai pakalpojums” ieguva 12. b klases skolnieks Oļegs Tihomirovs, kura uzņēmums “Pastyla” piedāvāja kvalitatīvākos un ekoloģiskākos žāvētos augļus.

    Izsakām lielu paldies T/C “Ditton Nams”, JA Latvia un Daugavpils valstspilsētas Izglītības pārvaldei un izglītības metodiķei karjeras izglītības jautājumos Santai Čeirānei par iespēju piedalīties pasākumā! Pateicamies Daugavpils Zinātņu vidusskolas dizaina un tehnoloģiju skolotājai Jeļenai Salogubei par atbalstu pamatskolas komandas sagatavošanai dalībai pasākumā “Cits Bazārs Daugavpilī”!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
uzņēmējdarbības skolotājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search