Mūsdienīgs aprīkojums palīdz skolēniem mācībās

Šajā gadā atbilstoši mācību priekšmeta “Dabaszinības” programmai, 5. klasēs notika stundas par elektrisko ķēdi. Daugavpils Zinātņu vidusskolā tika iegādātas jaunas ierīces elektriskās ķēdes veidošanai: elektriskie vadi, baterijas, slēdži un spuldzītes. Notika dažas stundas, kurās skolēni varēja praktiski izmantot savas zināšanas par elektrību: izveidot parastu elektrisko ķēdi, pārbaudīt, kādi materiāli ir elektrības vadītāji, bet kādi – izolatori, uzzināt spuldzes daļas.

Nodarbības notika nelielās grupās, tāpēc katram skolēnam bija iespēja pamēģināt izpildīt uzdevumu. Skolēni bija sajūsmā, pēc stundas atnāca un sacīja paldies par nodarbību! 

Ļoti patīkami, ka mūsu skolas administrācija pievērš uzmanību tam, lai skolēni apgūtu mācību priekšmetu, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu. Paldies direktora vietnieces saimnieciskajā  darbā Nadeždai Berjozai par palīdzību pasūtījuma noformēšanā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
5. klašu dabaszinību skolotāja
Alla Kazačonoka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search