CITS BAZĀRS Daugavpilī

     Š.g. 16. decembrī 14 Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas no vidusskolas un pamatskolas piedalījās “CITS BAZĀRS Daugavpilī ”.

        Pasākuma laikā pircējiem plašā klāstā bija pieejami skolēnu izstrādāti skaistumkopšanas, interjera, tehnoloģiju produkti, kā arī rotaļlietas, bižutērija, tekstila un pārtikas preces. Starp estētiskām un sadzīvē noderīgām precēm bija iegādājamas arī skolēnu veidotas pavisam unikālas un funkcionālas lietas. Pircējiem bija iespēja iegādāties preces klātienē tirdzniecības centrā vai arī, izmantojot savas viedierīces, ienākt vietnē jalatvia.lv/katalogs izvietotajos skolēnu veidotos e-veikalos un izvēlēto darinājumu pasūtīt ar piegādi uz mājām.

Skolēni dalījās ar saviem iespaidiem un pārdomām par tirdziņu. Iļja: “Tā bija jauna iespēja mācīties. Mēs izdarījām secinājumus, kā uzlabot uzņēmumu. Ceram, ka nākamais “Bazārs” mums nesīs vēl vairāk prieka un finansiālu izaugsmi mūsu uzņēmumam. Bija daudz radošu uzņēmumu ar lieliskām idejām, un kopumā pasākums izdevās ļoti veiksmīgs.”

Arina: “Tirdziņā piedalījāmies pirmo reizi, bet mums gandrīz viss patika. Tā mums bija ļoti laba pieredze. Mēs ņemsim vērā mūsu kļūdas un klientu vēlmes. Nākamreiz sagatavosim vairāk produktu paraugu un labāk iekārtosim darba vietu. Pārdošanā neiekļausim preces, kas ātri bojājas.”

Veronika: “Mums patika piedalīties pasākumā “Cits Bazārs”. Cilvēki interesējās par mūsu produktiem un vēlāk tos iegādājās. Interesējāmies arī, ko tirgo citi dalībnieki. Bijām gandarīti, ka visu sagatavoto varējām pārdot un par to saņemt atlīdzību.”

Raimonds: “Salīdzinot ar “Citu Bazāru” Rīgā, šodien bija daudz vieglāk, mazāka konkurence, pats tirdzniecības laiks ir īsāks, nav jāceļas pulksten sešos no rīta un jābrauc trīs stundas turp, trīs stundas atpakaļ. Es redzēju daudzus cilvēkus, kurus pazinu, un skolotāji nāca mani atbalstīt, kas bija jauki. Izdevās pārdot vairāk nekā Rīgā. Kopumā esmu apmierināts, ieguvu jaunu pieredzi, un tagad man ir laiks atpūsties un tad ar jauniem spēkiem gatavoties nākamajam pasākumam februārī.”

Anastasija: “Mums viss patika, izņemot stresu, kas bija pašā sākumā, jo mēs tirdziņā bijām pirmo reizi. Pasākuma laikā sapratām, ko nepieciešams papildināt un uzlabot, lai veiksmīgi pārdotu savas preces. Izdomājām daudz jaunu ideju, kuras, cerams, izdosies realizēt. Kopumā viss bija labi, un iegūta neatkārtojama pieredze.”

     Izsakām liels paldies Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldei, T/C “Ditton Nams” un karjeras izglītības metodiķei Santai Čeirānei par sagādātu iespēju piedalīties! Paldies Daugavpils Zinātņu vidusskolas dizaina un tehnoloģiju skolotājai Jeļenai Salogubei par sagatavotu pamatskolas komandu dalībai pasākumā “Cits Bazārs Daugavpilī” un skolas tehniskajam personālam par galdu nogādāšanu tirgošanas vietā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
uzņēmējdarbības skolotājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search