Skolēnu sarūpētie Ziemassvētku brīnumi

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. – 12. klašu skolēni arī šogad turpināja labdarības tradīciju – akciju “Ziemassvētki visiem”, kuras laikā tiek sagādāts pārsteigums Daugavpils Dienas aprūpes centra personām ar garīga rakstura traucējumiem klientiem. Dāvanu maisiņos skolēni bija salikuši kancelejas piederumus, krāsas, otas, zīmēšanas bloknotus, krāsaino papīru un, protams, Ziemassvētkos tik iecienītos dažādos saldos našķus.

Īpašu noskaņu dāvanām piešķīra oriģinālās apsveikuma atklātnītes ar nākamā, 2024. gada simbolu – pašu rokām darinātu ļoti labvēlīgi noskaņotu Pūķi.

Š.g. 20. decembrī Skolēnu pašpārvaldes aktīvisti un priekšnesumu dalībnieki tika sagaidīti atjaunotajā ēkā Arhitektu ielā 21, kura bija piedzīvojusi vērienīgas pārmaiņas: nosiltināta ēkas fasāde, cokols un bēniņu pārsegums, nomainīti logi un ārdurvis, rekonstruētas apkures un ventilācijas sistēmas, nomainīts apgaismojums. Zinot par viesu ierašanos, Dienas centra klienti jau bija patīkami satraukti un ar nepacietību gaidīja, ar ko tad šogad viņi tiks pārsteigti. Un pārsteigumi neizpalika: katrs Dienas centra iemītnieks saņēma skaistu dāvanu, turklāt skolēni bija sagatavojuši ludziņu, mīklas minēšanai, dažādas rotaļas un dejas. Laiks pagāja nemanot, un prieks par kopā būšanu bija visiem: gan devējiem, gan saņēmējiem.

Paldies visiem skolēniem un viņu vecākiem, kuri atvēra savas sirdis, lai ļautu noticēt brīnumam un sagādātu Ziemassvētkus visiem!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Search