“Cits bazārs” Rīgā – fināls

     Š.g. 23. martā  astoņi Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni no vidusskolas un pamatskolas piedalījās pasākumā “CITS BAZĀRS Rīgā ”, kurš norisinājās T/c “Domina Shopping”.

      “Cits bazārs” ir vieta, kur skolēni nostiprina savas uzņēmējdarbības prasmes reālā vidē. Šī pieredze māca viņiem pieņemt lēmumus, plānot savu laiku, domāt stratēģiski un trenē komunikāciju. Caur to jaunieši saņem mūsdienīgu izglītību. Atbalsts, ko ikviens apmeklētājs pauž, atnākot uz tirdziņu, sniedz milzīgu motivāciju jaunajiem uzņēmējiem savu izaugsmi turpināt,“ pauž izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” vadītājs Jānis Krievāns.

      Pasākuma laikā pircēji varēja iegādāties praktiskas un tradicionālas preces kā, piemēram, rotaslietas, pārtikas preces, sveces, koka izstrādājumus, stilīgus aksesuārus un citus suvenīrus, gan arī pārliecināties par jauniešu inovāciju un tehnoloģiju prasmēm, apskatot unikālas preces – tika piedāvāti roku sildītāji, 3D printēti sadzīvē izmantojami priekšmeti, elektrobagijs, unikālas mobilās aplikācijas un citi inovatīvi produkti.

      Pircējiem bija iespēja iegādāties preces klātienē tirdzniecības centrā vai arī, izmantojot savas viedierīces, ienākt vietnē jalatvia.lv/katalogs izvietotajos skolēnu veidotos e-veikalos un izvēlēto preci pasūtīt ar piegādi uz mājām.

      Skolēni ne tikai tirgojās “Citā bazārā”, bet arī tika vērtēti nominācijās, kurās labākos noteica pieredzējuši profesionāļi no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes. Apbalvošana noritēja trīs daļās – pamatskolas kategorijā, vidusskolas kategorijā un simpātiju balvu pasniegšana.

    Mūsu skolēni ieguva pieredzi, kuru varēs izmantot turpmāk, attīstot savas preces kvalitāti un tirgzinības spējas, kā arī komunikācijas prasmes. 

     Paldies skolēniem un skolotājai Jeļenai Salogubei par skolēnu atbalstīšanu “Citā bazārā”, kā arī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes karjeras izglītības metodiķei Santai Čeirānei par organizēto autobusu uz Rīgu.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
uzņēmējdarbības skolotājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search