Teātra pēcpusdiena skolā

Š. g. 22. martā Daugavpils Zinātņu vidusskolas aktu zālē pulcējās pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņi kopā ar pirmklasniekiem, lai Teātra dienas priekšvakarā viens otram rādītu iestudētās etīdes, atklātu savus radošos talantus.

Teātra pēcpusdienu vadīja 10. c klases skolniece Milana. Pasākumu atklāja 10. c klases skolēni Māris, Uļjana, Marija, rādot Dzidras Rinkules-Zemzares dzejoļa “Gribulītis” fragmentu.

Savu redzējumu par dzejoļa teatralizēšanu rādīja 1. klašu skolēni: 1. a klases skolēni bija izvēlējušies Daces Taurītes dzejoli “Nedēļa”, 1. b klase – Laimoņa Vāczemnieka dzejoli “Kukulītis”, 1. c klase – Jāņa Poruka dzejoli “Tracis”, savukāŗt 1. d klase – Lidijas Vasaraudzes dzejoli  “Zaķītis.” Paldies klases audzinātājām Evitai Vecelei, Ievai Vitkovai, Guntai Ivanovai un Česlavai Celitānei, kuras iesaistīja visus klases skolēnus, veicinot klases kopības sajūtu un saliedēšanos!

Pirmsskolas 11. grupas audzēkņi, tērpušies krāšņos tērpos, rādīja jauku izrādi par zaķi, kurš mežā uzsāka savu biznesu. Zaķim palīdzēja arī pārējie meža dzīvnieki, jo īsti draugi palīdz gan priekos, gan bēdās. 12. grupas audzēkņi kopā ar skolotājām jautrā izrādē atgādināja, kādas profesijas ir saistītas ar teātra un kino pasauli. Paldies par sagatavotajiem priekšnesumiem skolotājām Anitai Beļousovai, Tatjanai Ivanovai, Inesei Fetisovai un Valentīnai Rosmanovičai!

Pasākums tika organizēts, lai stiprinātu sadarbību starp pirmsskolas un sākumskolas posma skolotājām, smeltos idejas, kā attīstīt bērnu radošumu.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search