CSDD „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2024”

Š.g. 30. aprīlī Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2024”, kurā piedalījās piecu pilsētas skolu pārstāvji. CSDD organizētā „Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2024” galvenais uzdevums ir veicināt drošību uz ceļiem.

No Daugavpils Zinātņu vidusskolas piedalījās skolēni vecumā no 10 līdz 12 gadiem. Sacensību laikā visiem dalībniekiem bijā jādemonstrē savas teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes drošību, bija jāsniedz pirmā medicīniskā palīdzība, jāpārzina velosipēda uzbūve, kā arī jāveic praktiskā braukšana.

Mūsu jaunie satiksmes dalībnieki ir apguvuši daudz lietderīgas satiksmes informācijas, ir saņēmusi pateicības diplomus un T-kreklus.

Valsts labākajai komandai būs iespēja kļūt par pirmajiem ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā, savukārt mēs esam kārtīgi pastrādājuši un gaidām rezultātus.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
sporta un veselības skolotājas
Diāna Vanaga un
Svetlana Bigate

Par CSDD „Jauno satiksmes dalībnieku forumu 2024”
Šogad sacensības notiek 4 kārtās. Pirmās kārtas sacensības, kopskaitā 27 reģionālās sacensības, notiks visā Latvijā no 29. aprīļa līdz 17. maijam.
Otrā kārta jeb Latvijas finālsacensības norisināsies Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē 31. maijā. Tajās piedalīsies komandas, kuras ieguvušas augstāko novērtējumu sava reģiona jeb pirmās kārtas sacensībās.
Trešajā kārta notiks Latvijas jauno velosipēdistu izlases veidošana un sagatavošana dalībai Starptautiskās Automobiļa federācijas Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās.
Ceturtā kārta – Latvijas izlases dalība FIA Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās 19.-22. septembrī Francijā, Parīzē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ģimenes sporta diena

Kustīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks, un veselīgs sports ir nepieciešams ikvienam.Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika “Ģimenes sporta diena” 6. klasēm. Neskatoties uz

Lasīt tālāk »

Ģimenes svētkus svinam kopā

Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās īpašs pasākums, kas tika veltīts ģimenes svētkiem. Šo sirsnīgo notikumu organizēja 3. klašu skolēni un viņu skolotājas

Lasīt tālāk »

Pārbaudām zināšanas par Cietoksni

Šī gada 23. maijā notika pilsētas pasākums skolēniem “Cietoksnis – kultūras objekts un dzīvojamais rajons”. Pasākumā piedalījās Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. klašu skolēni Jūnija Malinovska,

Lasīt tālāk »
Search