Dizaina un tehnoloģiju nodarbībās top oriģināli izstrādājumi

8.klašu skolēni, apgūstot tēmu “Kā šuj ar šujmašīnu apģērbu vai aksesuāru”, radīja šūto darbu kolekciju.

Katrs skolēns īstenoja savu ideju un mācījās to pasniegt kā biznesu. Kā jebkurā darbā, sākumā tika plānota idejas realizācija: tika zīmētas topošā darba skices, apgūtas nepieciešamās tehnoloģijas un pierakstīti darbības soļi. Tika darināti daudzi un dažādi oriģināli darbi: maisiņi mantu glabāšanai, iepirkumu somas, spilveni, priekšauti ar dizaina rotājumu.

Dizaina un tehnoloģiju nodarbībās tika apgūtas jaunas tehnoloģijas: termoapdruka un programmējamā izšūšana. Šīs tehnoloģijas skolēni lietoja, lai padarītu savu ar šujmašīnu šūto darbu skaistu un individuālu.

Dokumentējot izgatavošanas procesu un prezentējot savu darbu citiem, skolēni mācījās plānot savu darbu un salīdzināt savu veikumu ar citiem. Skolēni iztēlojās, kā radošos darbus var pārdot citiem, veidojot savam dizaina darbam zīmolu, logo un reklāmu. 

Skolēni notestēja savus dizaina darbus. Pievērsiet uzmanību: skolā var satikt skolēnus ar pašu darinātām dizaina iepirkumu somām.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dizaina un tehnoloģiju skolotāja
Jeļena Salogube

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Esam kopā!

Š.g. 30. maijā notika Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a klases skolēnu un viņu vecāku kopīgais pasākums “Esam kopā!” Skolēni bija sagatavojuši nelielu radošu programmu, lai

Lasīt tālāk »

Ekskursija uz Jēkabpili

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Marinu Borisovu devās ekskursijā uz Jēkabpili. No rīta laiks

Lasīt tālāk »