Dizaina un tehnoloģiju nodarbībās top oriģināli izstrādājumi

8.klašu skolēni, apgūstot tēmu “Kā šuj ar šujmašīnu apģērbu vai aksesuāru”, radīja šūto darbu kolekciju.

Katrs skolēns īstenoja savu ideju un mācījās to pasniegt kā biznesu. Kā jebkurā darbā, sākumā tika plānota idejas realizācija: tika zīmētas topošā darba skices, apgūtas nepieciešamās tehnoloģijas un pierakstīti darbības soļi. Tika darināti daudzi un dažādi oriģināli darbi: maisiņi mantu glabāšanai, iepirkumu somas, spilveni, priekšauti ar dizaina rotājumu.

Dizaina un tehnoloģiju nodarbībās tika apgūtas jaunas tehnoloģijas: termoapdruka un programmējamā izšūšana. Šīs tehnoloģijas skolēni lietoja, lai padarītu savu ar šujmašīnu šūto darbu skaistu un individuālu.

Dokumentējot izgatavošanas procesu un prezentējot savu darbu citiem, skolēni mācījās plānot savu darbu un salīdzināt savu veikumu ar citiem. Skolēni iztēlojās, kā radošos darbus var pārdot citiem, veidojot savam dizaina darbam zīmolu, logo un reklāmu. 

Skolēni notestēja savus dizaina darbus. Pievērsiet uzmanību: skolā var satikt skolēnus ar pašu darinātām dizaina iepirkumu somām.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dizaina un tehnoloģiju skolotāja
Jeļena Salogube

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search