Dizaina un tehnoloģiju nodarbībās top oriģināli izstrādājumi

8.klašu skolēni, apgūstot tēmu “Kā šuj ar šujmašīnu apģērbu vai aksesuāru”, radīja šūto darbu kolekciju.

Katrs skolēns īstenoja savu ideju un mācījās to pasniegt kā biznesu. Kā jebkurā darbā, sākumā tika plānota idejas realizācija: tika zīmētas topošā darba skices, apgūtas nepieciešamās tehnoloģijas un pierakstīti darbības soļi. Tika darināti daudzi un dažādi oriģināli darbi: maisiņi mantu glabāšanai, iepirkumu somas, spilveni, priekšauti ar dizaina rotājumu.

Dizaina un tehnoloģiju nodarbībās tika apgūtas jaunas tehnoloģijas: termoapdruka un programmējamā izšūšana. Šīs tehnoloģijas skolēni lietoja, lai padarītu savu ar šujmašīnu šūto darbu skaistu un individuālu.

Dokumentējot izgatavošanas procesu un prezentējot savu darbu citiem, skolēni mācījās plānot savu darbu un salīdzināt savu veikumu ar citiem. Skolēni iztēlojās, kā radošos darbus var pārdot citiem, veidojot savam dizaina darbam zīmolu, logo un reklāmu. 

Skolēni notestēja savus dizaina darbus. Pievērsiet uzmanību: skolā var satikt skolēnus ar pašu darinātām dizaina iepirkumu somām.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dizaina un tehnoloģiju skolotāja
Jeļena Salogube

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search