“No Ghetto līdz Olimpiskajam zeltam”

Š.g. 16.novembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 10.klašu skolēniem programma “Latvijas skolas soma” piedāvāja iespēju noskatīties filmu par Latvijas sportistiem un to augstajiem sasniegumiem “No Ghetto līdz Olimpiskajam zeltam”.

Filmā attēlots mūsu sportistu ceļš līdz uzvarai Olimpiskajās spēlēs. Galvenie filmas varoņi ir Latvijas 3×3 basketbola komanda – Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Agnis Čavars un Edgars Krūmiņš.

Filma mums iepatikās, mēs aizraujoši pavadījām laiku, basketbolisti kļuva par iedvesmu un piemēru tam, kā var sasniegt savus mērķus un virzīties uz priekšu, neskatoties uz šķēršļiem un dzīves negaidītajiem pagriezieniem. Novēlam mūsu 3×3 basketbola komandai veiksmi arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
10.c klases skolniece
Iveta Joņeva-Ivanova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search