“No Ghetto līdz Olimpiskajam zeltam”

Š.g. 16.novembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 10.klašu skolēniem programma “Latvijas skolas soma” piedāvāja iespēju noskatīties filmu par Latvijas sportistiem un to augstajiem sasniegumiem “No Ghetto līdz Olimpiskajam zeltam”.

Filmā attēlots mūsu sportistu ceļš līdz uzvarai Olimpiskajās spēlēs. Galvenie filmas varoņi ir Latvijas 3×3 basketbola komanda – Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Agnis Čavars un Edgars Krūmiņš.

Filma mums iepatikās, mēs aizraujoši pavadījām laiku, basketbolisti kļuva par iedvesmu un piemēru tam, kā var sasniegt savus mērķus un virzīties uz priekšu, neskatoties uz šķēršļiem un dzīves negaidītajiem pagriezieniem. Novēlam mūsu 3×3 basketbola komandai veiksmi arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
10.c klases skolniece
Iveta Joņeva-Ivanova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Esam kopā!

Š.g. 30. maijā notika Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a klases skolēnu un viņu vecāku kopīgais pasākums “Esam kopā!” Skolēni bija sagatavojuši nelielu radošu programmu, lai

Lasīt tālāk »

Ekskursija uz Jēkabpili

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Marinu Borisovu devās ekskursijā uz Jēkabpili. No rīta laiks

Lasīt tālāk »