Noslēdzies konkurss “American Day”

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde un Daugavpils Centra vidusskola rīkoja Latvijas un ASV diplomātisko attiecību simtgadei veltītu erudīcijas konkursu “American Day”.

Konkursā piedalījās 10 pilsētas skolu komandas četru cilvēku sastāvā. Komandām bija jāveic četri uzdevumi, kas bija saistīti ar vēsturi, personībām, angļu valodas pareizrakstības pārbaudi, kā arī radošais darbs, kura laikā bija jāizveido projekta ideja, kas varētu tikt īstenota tuvākajā nākotnē abām valstīm sadarbojoties.

Ieskatu vēsturē sniedza ASV vēstniecības Latvijā pārstāvis Oskars Avila, kas pastāstīja par nozīmīgiem vēstures notikumiem abu valstu sadarbībā. Balstoties uz šiem faktiem, komandām tika uzdoti jautājumi, par kuru pareizajām atbildēm bija iespēja iegūt pirmos konkursa punktus.

Esam gandarīti, ka Daugavpils Zinātņu vidusskolas komanda – Dominiks Burlakovs, Romans Gadžialijevs, Viktorija Skridla un Anželika Ustinova – ir ieguvuši 2.vietu! Paldies mūsu skolēniem par teicamajām zināšanām un radošo pieeju!

Avots: https://www.daugavpils.lv/kultura/kulturas-zinas/konkursa-american-day-uzvaretaji

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search