Noslēdzies konkurss “American Day”

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde un Daugavpils Centra vidusskola rīkoja Latvijas un ASV diplomātisko attiecību simtgadei veltītu erudīcijas konkursu “American Day”.

Konkursā piedalījās 10 pilsētas skolu komandas četru cilvēku sastāvā. Komandām bija jāveic četri uzdevumi, kas bija saistīti ar vēsturi, personībām, angļu valodas pareizrakstības pārbaudi, kā arī radošais darbs, kura laikā bija jāizveido projekta ideja, kas varētu tikt īstenota tuvākajā nākotnē abām valstīm sadarbojoties.

Ieskatu vēsturē sniedza ASV vēstniecības Latvijā pārstāvis Oskars Avila, kas pastāstīja par nozīmīgiem vēstures notikumiem abu valstu sadarbībā. Balstoties uz šiem faktiem, komandām tika uzdoti jautājumi, par kuru pareizajām atbildēm bija iespēja iegūt pirmos konkursa punktus.

Esam gandarīti, ka Daugavpils Zinātņu vidusskolas komanda – Dominiks Burlakovs, Romans Gadžialijevs, Viktorija Skridla un Anželika Ustinova – ir ieguvuši 2.vietu! Paldies mūsu skolēniem par teicamajām zināšanām un radošo pieeju!

Avots: https://www.daugavpils.lv/kultura/kulturas-zinas/konkursa-american-day-uzvaretaji

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search