Draudzības diena pirmsskolā

Februāra vidū Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas audzēkņi svinēja Draudzības dienu. Un tā sākās ar grupas saliedēšanas pasākumu, kurā bērni mācījās veidot draudzīgu attieksmi, viens otru atbalstīt un, protams, gūt pozitīvas emocijas.

Katras grupas bērni un skolotājas bija sagatavojuši krāsainus un pārdomātus priekšnesumus. Padomāts bija arī par apģērbu, kurā dominējošā krāsa bija sarkanā. Mazie palīdzēja Pūķim atrast labus draugus un kopā lidoja ar draudzības izpletni.

Dejas, spēles, dziesmas rotaļas un dažāda veida atrakcijas radīja labvēlīgu un draudzīgu noskaņu zālē vidējām grupām. Sagatavošanas grupas bērniem bija iespēja izmēģināt, ka ir būt pasākuma vadītājam bērnu kafejnīcā “Draudzība”, ko bērni paši organizēja turpat zālē. Galvenais cienasts uz galda bija torte, ko bērni paši sagatavoja.

Pēc jautrajiem brīžiem tika atvērta “Draudzības kaste”. Katra aploksne atrada savu saimnieku.

Diena bija labestības, mīļuma un sirsnības pildīta. Bet galvenā vēsts, ko ieguvām, ir tas, ka visi bērni un pieaugušie prot draudzēties!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas mūzikas skolotāja
Valentīna Rosmanoviča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search