Ekskursija uz Sēlijas pērli – Gārseni

Saulainā sestdienā, š.g. 20. maijā, Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. b un 2. c klases skolēni kopā ar dažiem vecākiem un klašu audzinātājām Alīnu Grigorjevu un Ludmilu Kondrašovu-Lutinsku devās aizraujošajā mācību ekskursijā uz Gārseni.

Pilnveidojot sociālo zinību stundās apgūtās zināšanas par Latvijas pašvaldību kultūrvēsturiskajiem objektiem, bērni apskatīja Gārsenes muižas pili, iepazinās ar tās vēsturi. Ekspozīcijās tika apskatītas arī vietējo mākslinieku gleznas, kolekcionāru eksponāti.

Savukārt pastaigā pa dabas taku skolēni nostiprināja dabaszinību stundās apgūto mācību vielu: novēroja dažādus dzīvos organismus, analizēja to dzīvības pazīmes.

Aizraujošās pastaigas noslēgumā bērni jautri un priecīgi pavadīja laiku piknikā, spēlējās un vienkārši lieliski jutās kopā.

Pēc ekskursijas bērni par piedzīvoto sniedza atgriezenisko saiti. Daži skolēni noformēja to kā zīmējumu, citi izteica vārdos savu augsto vērtējumu un pateicību.

Turpināsim arī turpmāk dažādot mācību procesu ar interesantiem ārpusskolas pasākumiem.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
2. c klases audzinātāja
Ludmila Kondrašova-Lutinska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Cits Bazārs Rīgā

  Š.g. 2. decembrī septiņas Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas gan no pamatskolas, gan vidusskolas posma piedalījās savu darinājumu tirdziņā “CITS BAZĀRS

Lasīt tālāk »

Vēsturei pa pēdām 

Š.g. 29. novembrī 10. b un 10. c klases skolēni ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kur apskatīja bagāto ekspozīciju un

Lasīt tālāk »
Search