Māmiņa ir vismīļākā

Š.g. 17. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 5. klašu skolēni kopā ar savām klases audzinātājām rīkoja māmiņdienas koncertu “Ieskaties mammas acīs”.

Mamma ir pirmais cilvēks, ko mēs redzam, kad esam piedzimuši. Mamma par mums rūpējas, mīl, sargā. Katram no mums mamma ir labākā pasaulē, skaistākā, laipnākā, maigākā, viņa ir uzticīga un uzticama draudzene.

Šajā dienā skolēni vēlējās māmiņām teikt vissiltākos un sirsnīgākos pateicības vārdus. 5. klašu skolēni apsveica savas mammas ar pateicības vārdiem, ar pašsacerētiem dzejoļiem angļu un vācu valodā, ar iestudējumu un ar skaistu mūziku.

Notika arī spēles “Atpazīsti savu bērnu pēc plaukstas” un “Kumelīte”.

Katram bērnam mamma ir vissvarīgākā persona dzīvē. Viņa gatava atdot savu dzīvību,  vienmēr mīl, ir blakus un priecājas par katru jaunu soli, labu atzīmi un jaunu sasniegumu.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
5. b klases audzinātāja
Ilona Ļaksa,
5. d klases audzinātāja
Inese Sardiko

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Esam kopā!

Š.g. 30. maijā notika Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a klases skolēnu un viņu vecāku kopīgais pasākums “Esam kopā!” Skolēni bija sagatavojuši nelielu radošu programmu, lai

Lasīt tālāk »

Ekskursija uz Jēkabpili

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Marinu Borisovu devās ekskursijā uz Jēkabpili. No rīta laiks

Lasīt tālāk »