Fizikas 74. valsts olimpiādes 2. posma rezultāti

Š.g. 19. janvārī Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni kuplā skaitā piedalījās fizikas 74. valsts olimpiādes 2. posmā, kas norisinājās pārraudzītā tiešsaistes režīmā.

Esam priecīgi par mūsu skolēnu zināšanām, kuras ļāva iegūt godalgotas vietas!

Atzinību ieguva Glorija Riņģe (12. b klase), Ļevs Taraņenko (10. a klase), Darja Adahovska (10. a klase) un Anastasija Stepanova (9. e klase), 3. vietu – Dmitrijs Romaskevičs (12. b klase), Daniels Mēters (10. a klase) un Daniels Jakovļevs (9. c klase), 2. vietu – Ervīns Pučinsks (11. a klase), Vadims Markevičs (9. d klase) un Arsenijs Lavrentjevs (9. f klase), bet visaugstāko, 1. vietu ieguva Daniils Mališevs (10. a klase).

Apsveicam visus olimpiādes dalībniekus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies fizikas skolotājām Nataļjai Minejevai un Larisai Koroševskai par savu audzēkņu gatavošanu olimpiādei!

Izvērtējot fizikas 74. valsts olimpiādes II posma rezultātus, olimpiādes rīcības un žūrijas komisija nolēma uzaicināt uz olimpiādes III posmu Daniilu Mališevu! Vēlam Daniilam veiksmi un izcilus sasniegumus olimpiādes valsts posmā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search