Fizikas 74. valsts olimpiādes 2. posma rezultāti

Š.g. 19. janvārī Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni kuplā skaitā piedalījās fizikas 74. valsts olimpiādes 2. posmā, kas norisinājās pārraudzītā tiešsaistes režīmā.

Esam priecīgi par mūsu skolēnu zināšanām, kuras ļāva iegūt godalgotas vietas!

Atzinību ieguva Glorija Riņģe (12. b klase), Ļevs Taraņenko (10. a klase), Darja Adahovska (10. a klase) un Anastasija Stepanova (9. e klase), 3. vietu – Dmitrijs Romaskevičs (12. b klase), Daniels Mēters (10. a klase) un Daniels Jakovļevs (9. c klase), 2. vietu – Ervīns Pučinsks (11. a klase), Vadims Markevičs (9. d klase) un Arsenijs Lavrentjevs (9. f klase), bet visaugstāko, 1. vietu ieguva Daniils Mališevs (10. a klase).

Apsveicam visus olimpiādes dalībniekus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies fizikas skolotājām Nataļjai Minejevai un Larisai Koroševskai par savu audzēkņu gatavošanu olimpiādei!

Izvērtējot fizikas 74. valsts olimpiādes II posma rezultātus, olimpiādes rīcības un žūrijas komisija nolēma uzaicināt uz olimpiādes III posmu Daniilu Mališevu! Vēlam Daniilam veiksmi un izcilus sasniegumus olimpiādes valsts posmā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search