Ä¢imenes sporta diena pirmklasniekiem

Š.g 1. decembra vakarā Daugavpils Zinātņu vidusskolas sporta zālē pulcējās pirmklasnieki un viņu ģimenes locekļi, lai kopā piedalītos sportiskās aktivitātēs un jautri pavadītu laiku kopā.

Svētkus atklāja skolas direktors V. Azarevičs, atgādinot, ka galvenā skolas vērtība ir ģimene. Dalībniekus iepriecināja Stoptime dejotājas ar enerģisku deju. Sporta skolotājs A. Bihanovs iepazīstināja ar paredzētajām aktivitātēm, un jautrība sākās.

Svētku dalībnieki piedalījās četrās stacijās. Lielajā sporta zālē bija iespēja pārbaudīt savu veiklību, izturību, koordināciju un spēju sadarboties, proti, trāpīt mērķī, iesist florbola bumbiņu vārtos, lekt ar lielo lecamauklu, salikt lielo puzli.

Aktu zālē vidusskolas meitenes organizēja deju aktivitāti. Dalībnieki iemācījās populārās dejas kustības un kopā tās izpildīja.

Skolas foajē pirmklasnieki sacentās ar saviem vecākiem veiklÄ«bā, bet vēlāk kopÄ«gi veidoja lidmaŔīnas.

Tiekoties sporta zālē uz svētku noslēgumu, dalÄ«bnieki kopā nodejoja apgÅ«tās kustÄ«bas, saņēma saldās balvas un pateicÄ«bas, palaida gaisā lidmaŔīnas.

Paldies par svētku organizÄ“Å”anu direktora vietniecei D. Sarkanei, sporta skolotājiem, klaÅ”u audzinātājām, vidusskolēniem!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Search