Ä¢imenes sporta diena pirmklasniekiem

Š.g 1. decembra vakarā Daugavpils Zinātņu vidusskolas sporta zālē pulcējās pirmklasnieki un viņu ģimenes locekļi, lai kopā piedalītos sportiskās aktivitātēs un jautri pavadītu laiku kopā.

Svētkus atklāja skolas direktors V. Azarevičs, atgādinot, ka galvenā skolas vērtība ir ģimene. Dalībniekus iepriecināja Stoptime dejotājas ar enerģisku deju. Sporta skolotājs A. Bihanovs iepazīstināja ar paredzētajām aktivitātēm, un jautrība sākās.

Svētku dalībnieki piedalījās četrās stacijās. Lielajā sporta zālē bija iespēja pārbaudīt savu veiklību, izturību, koordināciju un spēju sadarboties, proti, trāpīt mērķī, iesist florbola bumbiņu vārtos, lekt ar lielo lecamauklu, salikt lielo puzli.

Aktu zālē vidusskolas meitenes organizēja deju aktivitāti. Dalībnieki iemācījās populārās dejas kustības un kopā tās izpildīja.

Skolas foajē pirmklasnieki sacentās ar saviem vecākiem veiklībā, bet vēlāk kopīgi veidoja lidmašīnas.

Tiekoties sporta zālē uz svētku noslēgumu, dalībnieki kopā nodejoja apgūtās kustības, saņēma saldās balvas un pateicības, palaida gaisā lidmašīnas.

Paldies par svētku organizēšanu direktora vietniecei D. Sarkanei, sporta skolotājiem, klašu audzinātājām, vidusskolēniem!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search