Iepazīšanās ar Inovāciju centru

Š.g. 5. maija pēcpusdienā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. c klases skolēni kopā ar vecākiem un skolotāju Ivetu Kaķeševu devās uz Daugavpils Inovāciju centru.

Šī bija pirmā reize, kad ieradāmies centrā pēc tā renovācijas. Mēs varējām apmeklēt divas lielas zāles, kurās varēja pētīt, mēģināt un uzzināt kaut ko jaunu.

Skolēniem bija interesanti izmēģināt virtuālo veikalu, darboties ar robotu, pētīt, kā skaņa iedarbojas uz apkārtējo vidi un noskaidrot skaņas ātrumu, kā arī izmēģināt, kā darbojas dažādi fizikas likumi.

Centrā bija iespēja noskatīties mācību filmiņu par ūdeni, kā tas cirkulē mūsu mājokļos. Apmeklējumam atvēlētais laiks paskrēja nemanot, projām doties negribējās it nemaz… Paldies centra darbiniecēm par doto iespēju iepazīties ar tik interesantu vietu, kur var daudz ko izzināt no jauna  skatu punkta!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
1. c klases audzinātāja
Iveta Kaķeševa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search