Iepazīšanās ar Inovāciju centru

Š.g. 5. maija pēcpusdienā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. c klases skolēni kopā ar vecākiem un skolotāju Ivetu Kaķeševu devās uz Daugavpils Inovāciju centru.

Šī bija pirmā reize, kad ieradāmies centrā pēc tā renovācijas. Mēs varējām apmeklēt divas lielas zāles, kurās varēja pētīt, mēģināt un uzzināt kaut ko jaunu.

Skolēniem bija interesanti izmēģināt virtuālo veikalu, darboties ar robotu, pētīt, kā skaņa iedarbojas uz apkārtējo vidi un noskaidrot skaņas ātrumu, kā arī izmēģināt, kā darbojas dažādi fizikas likumi.

Centrā bija iespēja noskatīties mācību filmiņu par ūdeni, kā tas cirkulē mūsu mājokļos. Apmeklējumam atvēlētais laiks paskrēja nemanot, projām doties negribējās it nemaz… Paldies centra darbiniecēm par doto iespēju iepazīties ar tik interesantu vietu, kur var daudz ko izzināt no jauna  skatu punkta!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
1. c klases audzinātāja
Iveta Kaķeševa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »