Skolēni mācās veidot uzņēmumu

Š.g. 24. maijā Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centrā “Jaunība” notika pasākums Skolēnu mācību uzņēmumu dalībniekiem “StartUp faktori”.

No Daugavpils Zinātņu vidusskolas tajā piedalījās 8. b klases skolnieces Sofja Kņaževa, Jeļizaveta Linkova un Darja Vasjukeviča un 7. a klases skolnieks Artjoms Kleimjonovs.

Mums stāstīja par StartUp jeb jaunuzņēmumiem, ar ko tie atšķiras no jebkura citā jaunā biznesa.

Visus skolēnus sadalīja komandās tā, lai bērni vienā komandā būtu no dažādām skolām. Mēs pildījām uzdevumus kurus mums piedāvāja Daugavpils Valsts ģimnāzijas līderu programmas dalībniece Ieva Stankeviča ar savu komandu. Uzdevumi bija saistīti ar biznesu, mums vajadzēja izdomāt jaunu mūsdienīgu ideju uzņēmumam, kurš varētu kļūt par jaunuzņēmumu.

Savu piedāvājumu mēs prezentējām pārējiem pasākuma dalībniekiem, un mūsu komandas ideju tika nosaukta par labāko. Mēs uzzinājām daudz jauna par veiksmīga biznesa realizāciju un izspēlējām dzīves situācijas, kas ir saistītas ar to. Pasākuma noslēgumā visas komandas ar gardām smalkmaizītēm cienāja kafejnīca “Тесто”, savukārt sertifikātu vienam bezmaksas dzērienam dāvāja kafejnīca “What about coffee?”

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
8. b klases skolniece
Sofja Kņaževa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »