Ikgadējā “Karjeras nedēļā” aicinās jauniešus atklāt savas uzņēmējspējas

No 17. līdz 21.oktobrim visā Latvijā notiks “Karjeras nedēļa”, kuru organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar reģionālajiem partneriem. Šogad “Karjeras nedēļa” atzīmē savu desmitgadi  ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!”

Lai veicinātu skolēnu, pedagogu, vecāku un ikviena izpratni par uzņēmējspējām – jauniešu superspējām, šajā Karjeras nedēļā notiks vairāki VIAA organizētie pasākumi, kurus varēs vērot arī tiešsaistē.

20.oktobrī plkst.13.00 tiešsaistes diskusijā (www.facebook.com/KarjerasNedela) “Kādas superspējas veidos manu nākotni?” eksperti, darba devēji un jaunieši pārrunās nākotnes profesijās pieprasītākās spējas, prasmes un kompetences, kā arī diskutēs par skolā un ārpus tās piedāvātajām iespējām un to nozīmi jauniešu personības attīstīšanā.

Savukārt plkst.19.00 diskusijā (www.facebook.com/KarjerasNedela) “Kā palīdzēt bērnam atklāt savas superspējas?” pedagogi karjeras konsultanti, dažādu jomu speciālisti kopā ar vecākiem pārrunās, kā vecākiem aizņemtajā ikdienā saprast bērna intereses, talantus un spēcīgās puses. Diskutēs arī par pedagogu un vecāku sadarbību bērna spēju un prasmju atklāšanā un attīstīšanā.

Visu “Karjeras nedēļu” skolēni tiks aicināti iepazīt profesionāļu spilgtākās uzņēmējspējas un piedalīties sociālo tīklu konkursos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search