Kā izmantot infografikas iespējas stundu dažādošanai

Daugavpils Zinātņu vidusskolas Digitālais metodiskais centrs šī gada 14. martā organizēja A līmeņa pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas “Infografikas izmantošana kvalitatīvu uzskates līdzekļu izveidē” kursus skolas pedagogiem. Kursus vadīja Digitālā metodiskā centra vadītāja Ilze Jonāne.

Programmas mērķis – infografikas dizaina izmantošana uzskates līdzekļu izveidē un jaunu digitālo rīku darbam ar skolēniem klātienes un attālinātajās mācībās izmantošana.

Kursos skolotāji guva pārskatu par infografiku, tās veidiem un veidošanas platformām, izvērtēja un izvēlējās darbam piemērotākās infografiku veidošanas platformas. Pedagogi apskatīja infografikas dizaina kļūdas, izvēlējās piemērotāko infografikas veida lietošanu mācību materiālu izveidē, izveidoja par izvēlēto tēmu infografiku savā mācību priekšmetā. Skolotāji guva nepieciešamās iemaņas un prasmes infografikas lietošanai mācību procesā.

Novērtējot kursos apgūto, skolotāji vērtēšanas anketā rakstīja, ka iegūtā informācija ir ļoti vērtīga un lietderīga, iegūtās prasmes turpmāk tiks izmantotas ikdienas darbā. Skolotājam ir iespēja izvēlēties no lielā piedāvājuma klāsta atbilstošu veidni savam mācību priekšmetam un mācību stundā plānotajam sasniedzamajam rezultātam.

Digitālais metodiskais centrs arī turpmāk orientēs savu darbību uz skolotāju profesionālās kvalifikācijas pilnveidi, turpinās organizēt kursus gan skolas, gan citu pilsētas skolu pedagogiem. Interesentus no citām izglītības iestādēm aicinām rakstīt uz skolas e-pastu dzv@daugavpils.edu.lv.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
Digitālā metodiskā centra vadītāja
Ilze Jonāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Esam kopā!

Š.g. 30. maijā notika Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a klases skolēnu un viņu vecāku kopīgais pasākums “Esam kopā!” Skolēni bija sagatavojuši nelielu radošu programmu, lai

Lasīt tālāk »

Ekskursija uz Jēkabpili

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Marinu Borisovu devās ekskursijā uz Jēkabpili. No rīta laiks

Lasīt tālāk »