Kā mēs braucām porcelānu lūkoties

Š. g. 26. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 8. c klases skolēni ar klases audzinātāju devās ekskursijā uz Rīgu. Ar muzikālu atmosfēru autobusā mēs aizbraucām līdz pirmajai pieturai, kas bija “Zuzeum” – mūsdienu mākslas centrs, kas piedāvā dažādas izstādes un mākslas kolekcijas. Mēs apskatījām porcelāna izstādi “Porcelāna dzīres – ielūdz Kuzņecovi”. Izstādē mēs varējām vērot ļoti daudz porcelāna izstrādājumu no māla un kaolīna, izstrādājumu skices, fotogrāfijas un noklausīties stāstījumu par porcelāna vēsturi.

Pēc mākslas centra apmeklējuma mēs devāmies līdz otrajai pieturai – batutu parkam “Jump Space”, kur sportiski izklaidējāmies, lecot uz batutiem un spēlējot porolona baseinā.

Trešā pietura mums bija Rīgas T/C “Akropole”, kur izmantojām iespēju garšīgi paēst ātrās apkalpošanas kafejnīcās, lai atgūtu iztērēto enerģiju.

Līdz mājām mēs aizbraucām noguruši, bet iedvesmoti ar labiem iespaidiem, jo visiem ekskursija ļoti patika.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
8. c klases skolniece
Jana Teļežņikova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »