Kā skolā svinēja Valentīna dienu

Daugavpils Zinātņu vidusskolā 14. februārī visi svinēja Valentīna dienu. Katrā skolas ēkā bija sava programma.

Visā skolā aktīvi darbojās Valentīna pasts. Katrs, kas vēlējās atzīties mīlestībā vai vienkārši apsveikt Mīlestības svētkos, varēja nosūtīt atklātnīti pa pastu. Pirmajā ēkā starpbrīžos mūsu skolēni spēlēja ģitāru. Skolēni ne tikai vēroja un klausījās, bet arī dziedāja līdzi ģitāristiem. Pirmklasnieki varēja spēlēt un dejot kopā ar pašpārvaldes dalībniekiem.

Otrajā ēkā tika organizētas Kupidona spēles 2.-3. klašu skolēniem. Bērni spēlēja aktīvas spēles – parodijas par salnām, Čūsku, Sarkano un Zaļo krāsu.

Abās ēkās pašpārvaldes pārstāvji ar īpašām grima ūdenskrāsām izkrāsoja skolēnu sejas. Visi, kas vēlējās, varēja nofotografēties speciāli sagatavotās fotozonās.

Skolas pašpārvalde skolēniem sniedza iespēju sanākt kopā un nosvinēt 14. februāri.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
8. b klases skolniece
Jeļizaveta Linkova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search