Konkurss “Drošie ziemas prieki” ir noslēdzies

2023. gada 20. decembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde izsludināja konkursu reģiona 1.-12. klašu skolēniem “Drošie ziemas prieki”, kura mērķis bija motivēt skolēnus drošai un aktīvai brīvā laika pavadīšanai, tostarp skolēnu ziemas brīvlaikā, veicināt skolēnu izpratni par riskiem un riska situācijām, sekām, rīcību ārkārtas situācijās un atbildību.

Konkursam tika iesniegti 409 konkursa darbi: 389 zīmējumi un 20 videosižeti. Zīmējumu izvērtēšanā tika ņemts vērā darba saturs un atbilstība konkursa tēmai, drošības noteikumu formulējums un atbilstība konkrētam zīmējumam, darba estētiskā puse un tehniskā izpildījuma sarežģītība, ņemot vērā bērna vecumu.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde apkopoja konkursa “Drošie ziemas prieki” rezultātus, un Daugavpils Zinātņu vidusskola var lepoties ar 5. e klases skolnieci Katrīnu Veļičko, kura par savu darbu saņēma Pateicību. 

Apsveicam Katrīnu un novēlam viņai turpināt attīstīt savu zīmētājas talantu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
vizuālās mākslas skolotāja
Anna Mekša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search