Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas tēma bija saistīta ar profesijām. Bērni šajā laikā runāja par dažādām profesijām, zīmēja, paši sacerēja un rakstīja stāstus par tām. Lai bērniem būtu priekšstats par profesiju pārstāvjiem reālajā dzīvē, skolotāja aicināja ciemos mūsu valsts sargus, kas stiprina nacionālo drošību un mūsu neaizskaramību,– Nacionālo  bruņoto spēku pārstāvjus.

Bērniem tika piedāvātas ļoti dažādas aktivitātes, kuru laikā viņi varēja apskatīt ekipējumu, pagulēt guļammaisā, piemērīt gāzmasku, bruņuvestes, ķiveres un apavus  un nomaskēt seju.

Bērni bija sajūsmā par redzēto un piedzīvoto. Paldies Nacionālo bruņoto spēku pārstāvjiem par atbalstu un izglītojošo darbošanos kopā ar mūsu audzēkņiem!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
12. grupas pirmsskolas skolotāja
Tatjana Ivanova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search