Konkurss “Lieldienu ola”

Lieldienas ir gaiši svētki un pavasara sākums. Daugavpils Zinātņu vidusskolas Skolēnu pašpārvalde piedāvāja pirmsskolas audzēkņiem un 1.-6. klašu skolēniem piedalīties Lieldienu olu konkursā. Katrs kolektīvs izkrāsoja vienu lielu papīra olu. Pirmo trīs vietu ieguvēji mācību gada beigās saņems balvas.

Mūsu pašpārvaldei  bija grūts uzdevums izvēlēties trīs uzvarētājus, jo katrs darbs bija unikāls un skaists.

Par konkursa uzvarētājiem pirmsskolas posmā tika atzīta 5. grupa, 2. vietu ieņēma 7. grupa, bet 3. vieta tika piešķirta 4. grupai, savukārt 1.-6. klašu skolēnu skaistākās olas zīmējumu sacensībās 1. vieta ir piešķirta 5. c klasei, 2. vieta – 5. b klasei, bet 3. vieta – 2. b klasei.

Pašpārvaldes locekļi arī uzteica 1., 3. un 6. grupas un 1. d, 4. b un 6. d klases darbu oriģinalitāti. Šī konkursa mērķis bija parādīt skolēnu radošumu. Aplūkojot visas Lieldienu olas, var droši apgalvot, ka mūsu mērķis ir sasniegts. Paldies visiem aktīvajiem konkursa dalībniekiem!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
Skolēnu pašpārvaldes dalībniece
Viktorija Krasjko

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search