Konkurss par HIV un AIDS

Å .g. 1. decembrÄ« Daugavpils Zinātņu vidusskolas 9. b klases skolnieces Sanita Čamane, Nikolija Čamane, Darja Vasjukeviča, Darina Suvorova un JÅ«lija Sinkeviča piedalÄ«jās pilsētas konkursā ,,HIV neÅ¡Ä·iro, tas attiecas arÄ« uz TEVI”. Konkurss notika Daugavpils DraudzÄ«gā aicinājuma vidusskolā, un konkursa organizatori bija Latvijas Sarkanais krusts.

Kad mēs ieradāmies, mūs sagaidīja un aizveda uz pasākumu zāli. Konkursi bija interesanti un aizraujoši: tie pārbaudīja loģiku un, protams, zināšanas par AIDS slimību. Pirmās sacensības bija Kahoot viktorīna, kurā bija jautājumi par HIV un AIDS. Otrajā konkursā svarīga bija atmiņu, jo noteiktā laikā bija jāatceras vārdi un jāpaspēj tos uzrakstīt uz lapiņas. Trešais konkurss bija par aizsarglīdzekļiem. Kamēr tiesneši skaitīja punktus, mūs pacienāja ar garšīgu picu un tēju. Mēs tikām apbalvotas ar Atzinības rakstu un saņēmām pārsteiguma balvas. Mēs bijām ļoti priecīgas un devāmies mājās ar labām sajūtām.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
9. b klases skolniece
Sanita Čamane

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search