Latgales novada bērnu un jauniešu mākslas darbu izstāde konkurss Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

Aprīlī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā bija skatāma Latgales novada izglītības iestāžu interešu izglītības mākslas programmu audzēkņu darbu izstāde “Latgales toņi un pustoņi”.

Izstādē bija apskatāmi ap 300 darbi dažādās tehnikās – vizuālajā mākslā, keramikā, tekstilā, kokā, papīrā un citos materiālos. Savos darbos skolēniem bija iespēja parādīt Latgalei raksturīgās iezīmes gan ar krāsām, gan formām utt.

Izstādes tēma bija izvēlēta, gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, kuriem šogad aprit 150. gadskārta.

No Daugavpils Zinātņu vidusskolas izstādē piedalījās vairāki pulciņa “Radošā pasaule” audzēkņu darbi, tai skaitā 2. f klases skolnieces Vilenas Čibles un 3. a klases skolnieces Darjas Smoļakovas zīmējumi.

Paldies vizuālās mākslas skolotājai Annai Mekšai par skolēnu motivēšanu un iesaistīšanu konkursa darbu tapšanā!

Izstādi “Latgales toņi un pustoņi” organizēja BJC ”Jaunība” sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju.

Avots: Latgales novada bērnu un jauniešu mākslas darbu izstāde – konkurss Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece
Daiga Vasiļjeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 37 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6.-12. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba vietām dzimtajā

Lasīt tālāk »

Skaista runa – augsts novērtējums

Š.g. 17. aprīlī Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, notika skolēnu skatuves runas konkursa Latgales un Sēlijas kultūrvēsturiskajos novados II kārta. Uz konkursu Rēzeknē kopā

Lasīt tālāk »
Search