Manas ģimenes tradīcija – mana bagātība

Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes Rusistikas un slāvistikas katedra, Krievu valodas un kultūras centrs (KVKC) un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde aicināja Latgales reģiona vispārizglītojošo izglītības iestāžu 1. – 12. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā “Manas ģimenes tradīcija”. Konkursa mērķis: attīstīt skolēnu dziļāku izpratni un zināšanas par savas dzimtas bagāto kultūrvēsturisko mantojumu, saglabājot un popularizējot ģimenes vērtības un ar to saistītās nemateriālās un materiālās liecības. Konkursa darbu valoda ir valsts vai ģimenes valoda (latviešu, latgaliešu, lietuviešu, krievu, poļu, baltkrievu, ukraiņu).

Konkursā piedalījās arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni un ieguva godalgotas vietas. 4. – 6. klašu grupā Atzinību saņēma 4. c klases skolniece Аnna Ivanova (skolotāja Rita Stepanova), 7. – 9. klašu grupā 1. vietu ieguva 8. c klases skolniece Karīna Loginova (skolotāja Vilma Tāraude), savukārt 10. – 12. klašu grupā I vietu saņēma 11. a klases skolniece Anželika Safina (skolotāja Marija Žilinska).

Priecājamies par mūsu skolnieču panākumiem un vēlam arī turpmāk būt radošām! Paldies skolotājām par audzēkņu motivēšanu, konsultēšanu un atbalstīšanu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Search